DogShots na DogGames


2017.04.17

Miło mi poinformować, że aktywnie i profesjonalnie weźmiemy udział w uatrakcyjnieniu tego wydarzenia. Podczas zawodów będzie można zamówić i zrealizować profesjonalną sesję zdjęciową w dużym namiotowym studio, a dla zwycięzców gwarantujemy zwrot kosztów lub profesjonalne wydruki fotograficzne w dużym formacie. W ciągu obu dni w wolnych chwilach postaramy się uwiecznić najlepsze chwyty, a na koniec zrobimy zdjęcia reportażowe z dekoracji. Wszystkie zdjęcia reportażowe znajdziecie na stronie lub facebook. Zdjęcia studyjne za zgodą właścicieli pewnie też :)

 

Studyjna sesja zdjęciowa

Podczas zawodów będzie można zamówić i zrealizować profesjonalną sesję zdjęciową w dużym namiotowym studio. Do dyspozycji będzie kilka ustawień światła (portretowe lub dynamiczne do zamrożenia skoków z czasem synchronizacji nawet 1/2000 sekundy!). Zdjęcia będziemy realizować na białym lub czarnym tle – w zależności od czasowych możliwości.

Szczegóły:

  • Czas sesji około 20min.;
  • 5 zdjęć przekazane elektronicznie po zaawansowanej obróbce i w pełnej rozdzielczości;
  • możliwość dokupienia większej ilości zdjęć (sam pies: 10pln/sztukę; pies + osoba: 15pln/sztukę)
  • cena: 70pln (płatne na miejscu)

 

Winners cashback

Każdy kto zdecyduje się na sesję zdjęciową będzie miał do wyboru zwrot kosztów sesji lub wydruk 50x70cm wysłany pocztą/kurierem lub do odbioru w Warszawie lub kolejnym spotkaniu (Latająca Akademia/Dog Games/Latające Psy).

 

Jak się przygotować?

Dla was to chyba żadna sztuka :). Trzeba po prostu zapanować nad psiakiem. Fotograf robi zdjęcia, ale pieska ustawia właściciel (smaczki, zabawki mile widziane). Oczywiście warto się postarać by model był czysty (szmatka) i wyczesany.

 

Jesteś wstępnie zainteresowany lub zainteresowana?

Daj znać krótkim mailem o wstępnej chęci wykonania zdjęć w studio. Pozwoli nam to na lepsze zorganizowanie się. Jak masz też jakieś określone potrzeby lub inspiracje to koniecznie się nimi podziel już teraz. Mail: piotr@furtak.waw.pl

KONTAKT:

Piotr Furtak
tel.: +48 501287159
e-mail: piotr@furtak.waw.pl