OFERTA INDYWIDUALNA

Zapraszam na zdjęcia wszystkich miłośników czworonogów! Oferuję wykonanie zdjęć, które na zawsze uwiecznią wasze czworonogi oraz was i wasze rodziny razem z nimi :). Zdjęcia wykonuje w studio oraz w plenerze (także z zacięciem sportowym).

 

Studyjna sesja zdjęciowa

Zdjęcia wykonuję w profesjonalnym studio fotograficznym (zobacz więcej na ten temat), a także w mobilnym studio, które mogę zbudować w każdej lokalizacji plenerowej i wewnątrz budynku. Sesja zdjęciowa może trwać od godziny do kilku i wykonuję w czasie jej trwania umówioną ilość zdjęć. Wszystkie udane zdjęcia z sesji są do wglądu i selekcji tych najlepszych, które potem są poddane zaawansowanej obróbce. Cena sesji studyjnej jest zależna od takich czynników jak lokalizacjia, czas trwania oraz ilość wybranych zdjęć.

W trakcie zdjęć nie odzowna jest pomoc opiekuna pieska by pomóc w jego odpowiednim ustawieniu, ułożeniu i wywołaniu porządanych emocji do sfotografowania.

 

 

Plenerowa sesja zdjęciowa

Niezależnie od pogody i pory roku zawsze można wykonać piękne zdjęcia! Sesja w plenerze podobnie jak studyjna może trwać do kilku godzin w trakcie których udajemy się spacer w umówionym miejscu. Ilośc zdjęć nie jest nigdy ograniczona i jest podyktowana w zasadzie tylko ograniczeniem zmeczenia opiekuna, psa lub fotografa :). Ostateczne zdjęcia także są poddawane pełnej obróbce i przekazywane w pełnej rozdzielczości. Cena takiej sesji również jest ustalana indywidualnie.

RABATY: koszt sesji studyjnej jak i plenerowej zawsze jest obniżony w przypadku umówienia wspólnie więcej niż jednego pieska/opiekuna, a dla klientów hotelu dla psów MUKO (hotel-muko.pl) oraz klientów behawiorysty (beata.furtak.waw.pl) zawsze mamy specjalne ceny :)

 

 

KONTAKT:

Piotr Furtak
tel.: +48 501287159
e-mail: piotr@furtak.waw.pl