OFERTA DLA TWOJEGO BIZNESU

Jeśli zawodowo zajmujesz się biznesem powiązanym z psami to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wykonuję zdjęcia tematyczne na zamówienie oraz zdjęcia Twoich psów. Z tej oferty korzystają hodowcy, szkoleniowcy, trenerzy, behawioryści, weterynarze, psie hotele oraz firmy organizujące imprezy publiczne. Sesje zdjęciowe mogą być połączone także, ze zdjęciami wizerunkowymi dla Ciebie i Twojej firmy (zobacz ofertę bizshots.pl). Sesja zdjęciowa może być dla Twoich "modeli" lub wg określonej potrzeby psy na sesję mogę zorganiować sam.

Studyjna sesja zdjęciowa

Zdjęcia wykonuję w profesjonalnym studio fotograficznym (zobacz więcej na ten temat), a także w mobilnym studio, które mogę zbudować w każdej lokalizacji. Sesja zdjęciowa może trwać od godziny do kilku i wykonuję w czasie jej trwania umówioną ilość zdjęć. Wszystkie udane zdjęcia z sesji są do wglądu i selekcji tych najlepszych, które potem są poddane zaawansowanej obróbce. Cena sesji studyjnej jest zależna od takich czynników jak lokalizacjia, czas trwania oraz ilość wybranych zdjęć i ich przeznaczenie.

W trakcie zdjęć nie odzowna jest pomoc opiekuna pieska by pomóc w jego odpowiednim ustawieniu, ułożeniu i wywołaniu porządanych emocji do sfotografowania.

Plenerowa sesja zdjęciowa

W zależności od Twoich potrzeb zdjęcia można wykonać w plenerze bez względu na pogodę i porę roku! Sesja w plenerze podobnie jak studyjna może trwać do kilku godzin w trakcie których udajemy się spacer w umówionym miejscu. Ilośc zdjęć nie jest nigdy ograniczona i jest podyktowana w zasadzie tylko ograniczeniem zmeczenia opiekuna, psa lub fotografa :). Ostateczne zdjęcia także są poddawane pełnej obróbce i przekazywane w pełnej rozdzielczości. Cena takiej sesji również jest ustalana indywidualnie.

Studyjno-plenerowa sesja zdjęciowa

Jeśli organizujesz publiczne imprezy możesz skorzystać z oferty mobilnego studio fotograficznego. W umówionym miejscu imprezy buduję pełnowymiarowe studio w namiocie 4x8 metrów z profesjonalnym sprzętem oświetleniowym. W takim studio mogę zrealizować dowolne zdjęcia dla Ciebie oraz uczestników Twojego wydarzenia. Taka mobilna sesja zdjęciowa może być opłacona przez Ciebie lub przez chętnych skorzystania z usługi. Jest to także dobra okazja do zaoferowania nagrody w postaci profesjonalnej sesji w konkursach/zawodach które realizujesz.

Fotografia reporterska

Jeśli orgaznizujesz imprezy otwarte lub zamknięte to skorzystaj z oferty fotografii reportażowej. Wykonuję zdjęcia na piknikach, zawodach czy wystawach. Zdjęcia reportażowe możesz wykorzystać we własnych materiałach marketingowych oraz udostępnić uczestnikom. Cena reportażu zależy od czasu jego trwania i lokalizacji.

 

KONTAKT:

Piotr Furtak
tel.: +48 501287159
e-mail: piotr@furtak.waw.pl